KMC – Services to polska firma rodzinna, która od 16 lat buduje swoją pozycję na rynku usług logistycznych i stawia na ludzi.

Dbamy o rozwój członków naszego zespołu i dajemy im szerokie spektrum możliwości poszerzania kompetencji, awansu a także pierwszeństwo w rekrutacjach na nowe stanowiska.

Zapraszamy pracowników do udziału w strategicznych projektach prowadzonych w firmie, by mieli wpływ na jej teraźniejszość i przyszłość.

Zachęcamy do postaw przyjaznych otoczeniu i środowisku – do udziału w akcjach zbiórki na rzecz recycklingu (makulatura, elektrośmieci itp.), do pomocy zwierzętom w trudnej sytuacji oraz działaniom na rzecz edukacji, w których partycypujemy.

W codziennej pracy, oprócz wynagrodzenia promującego wyniki zapewniamy:

A wracając do wynagrodzenia – niektórzy twierdzą, że do terminowości jego wypłat można nastawiać zegarek. To dlatego, że wiemy jak ważna jest terminowość także w tym zakresie i pilnujemy, by była dotrzymana zawsze na 100%.

Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne – cieszą nas zatem wyniki badań satysfakcji, przeprowadzonych wśród pracowników w lutym i grudniu 2017 roku. Wśród 3 kryteriów, które członkowie zespołu KMC-Services cenią najbardziej w miejscu pracy, podano:

Jeśli zatem chcesz pracować w firmie, która stawia na ludzi, ich rozwój, wysokie standardy pracy i etyki oraz dobrą atmosferę – DOŁĄCZ DO NAS!!

Aktualnie rekrutujemy:

Starszy magazynier/ Magazynier/ Młodszy magazynier/ Pomocnik magazyniera

Jeśli jesteś osobą ambitną i dobrze zorganizowaną, stawiasz na rozwój i wysoką kulturę pracy, szukasz wyzwań i nie pozostajesz obojętnym na otaczające Cię środowisko oraz drugiego człowieka – aplikuj do nas!

Wymagania, jakiestawiamy kandydatom:

  • Uprawnienia UDT kategorii 2WJO (obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych) lub ukończony kurs obsługi wózków widłowych podnośnikowych (zgodny z wytycznymi UDT).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Na stanowiska menedżerskie wymagane jest minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana.
  • Doskonała organizacja pracy, wysoka kultura osobista, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań.
  • Gotowość do wyzwań.

Obowiązki, z jakimi kandydat zmierzy się na stanowisku:

Zapewnienie właściwej realizacji procesów magazynowych, w tym:

  • Rozładunki i załadunki – zarówno ręczne, jak i przy użyciu wózka widłowego;
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towarów i nośników;
  • Przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami klientów;
  • Obsługa skanera kodów kreskowych (rejestrowanie ruchu towarów);
  • Współpraca z działem administracji magazynu, w celu prawidłowej obsługi dokumentacyjnej zlecenia.

Jeśli jesteś gotów do podjęcia wyzwania – prześlij nam swoje Curriculum Vitae wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

korzystając z formularza po prawej stronie.

Gwarantujemy, iż dogłębnie zapoznamy się z Twoim CV a jeśli uznamy je za interesujące – skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie.

Dobór i propozycja stanowiska nastąpi na podstawie oceny Twojego doświadczenia i kwalifikacji, które ocenimy na podstawie CV, a następnie podczas spotkania.

Dlatego zadbaj, by w Twoim CV znalazły się wszystkie informacje, które powiadomią nas o walorach Twojej kandydatury!

CV

List motywacyjny

Dodatkowe dokumenty

Młodszy specjalista ds. logistyki

Jeśli jesteś osobą ambitną, dobrze zorganizowaną i stawiasz na rozwój oraz wysoką kulturę pracy, szukasz wyzwań i nie pozostajesz obojętnym na otaczające Cię środowisko oraz drugiego człowieka – aplikuj do nas!

W związku z ciągłym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku młodszy specjalista ds. logistyki. Miejsce pracy zlokalizowane jest w Modlniczce k/ Krakowa, na terenie centrum magazynowo - dystrybucyjnego KMC-Services.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe z zakresu logistyki
  • Minimum pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel
  • Umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość Auto Cad będzie dodatkowym atutem
  • Doskonała organizacja pracy, wysoka kultura osobista, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Elastyczność oraz gotowość do wyzwań

  • Przygotowywanie raportów, wyliczeń, analiz oraz statystyk
  • Praca w systemie WMS
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Udział w projektach wewnętrznych oraz zewnętrznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki oraz elastyczne podejście do czasu pracy
  • System premiowy dostosowany do kwalifikacji, kompetencji oraz wyników osiąganych przez pracownika
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego

Jeśli jesteś gotów do podjęcia wyzwania – prześlij nam swoje CV wraz z klauzulą:

na adres: kariera@kmc-services.com.pl lub skorzystaj z formularza po prawej stronie.

CV

Prześlij nam swoją aplikację, nawet jeśli dzisiaj nie znalazłeś oferty dla siebie lub nie prowadzimy aktualnie rekrutacji.
Weźmiemy ją pod uwagę przy najbliższym procesie rekrutacyjnym zgodnym z Twoim profilem zawodowym.

Przesyłając aplikację nie zapomnij dodać w niej następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

CV