KMC – Services to polska firma rodzinna, która od 15 lat buduje swoją pozycję na rynku usług logistycznych.
Stawiamy na rozwój członków naszych zespołów, czemu sprzyjają rekrutacje wewnętrzne realizowane w pierwszej kolejności, dające szerokie spektrum możliwości awansu i poszerzania kompetencji.
Nasi pracownicy potwierdzili to w badaniach satysfakcji, przeprowadzonych w lutym 2017 roku.

Wśród trzech kryteriów, które cenią najbardziej w swoim miejscu pracy, podali:

Budujemy nasz zespół od lat i największym wyróżnieniem jest dla nas to, że łączy nas długotrwała współpraca.
Zapewniamy dobre warunki pracy naszym specjalistom, a oni zapewniają solidną jakość obsługi i realizacji zleceń dla naszych klientów.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli poszukujesz miejsca pracy, w którym panują jasne zasady, oparte o wytyczoną strategię i określone cele.
Cenimy sobie czytelne warunki współpracy, dlatego nasz system wynagrodzeń opiera się na terminowości i transparentnym systemie premiowym.
Jest to nasz wyraz szacunku do realizowanej pracy i zaangażowania naszych zespołów.
Dbamy o naszych pracowników, dlatego też część z nich zawiązana jest z nami od 10 lat.

Aktualnie rekrutujemy:

Starszy magazynier/ Magazynier/ Młodszy magazynier/ Pomocnik magazyniera

Jeśli jesteś osobą ambitną i dobrze zorganizowaną, stawiasz na rozwój i wysoką kulturę pracy, szukasz wyzwań i nie pozostajesz obojętnym na otaczające Cię środowisko oraz drugiego człowieka – aplikuj do nas!

Wymagania, jakiestawiamy kandydatom:

  • Uprawnienia UDT kategorii 2WJO (obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych) lub ukończony kurs obsługi wózków widłowych podnośnikowych (zgodny z wytycznymi UDT).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Na stanowiska menedżerskie wymagane jest minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana.
  • Doskonała organizacja pracy, wysoka kultura osobista, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań.
  • Gotowość do wyzwań.

Obowiązki, z jakimi kandydat zmierzy się na stanowisku:

Zapewnienie właściwej realizacji procesów magazynowych, w tym:

  • Rozładunki i załadunki – zarówno ręczne, jak i przy użyciu wózka widłowego;
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towarów i nośników;
  • Przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami klientów;
  • Obsługa skanera kodów kreskowych (rejestrowanie ruchu towarów);
  • Współpraca z działem administracji magazynu, w celu prawidłowej obsługi dokumentacyjnej zlecenia.

Jeśli jesteś gotów do podjęcia wyzwania – prześlij nam swoje Curriculum Vitae wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

korzystając z formularza TUTAJ.

Gwarantujemy, iż dogłębnie zapoznamy się z Twoim CV a jeśli uznamy je za interesujące – skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie.

Dobór i propozycja stanowiska nastąpi na podstawie oceny Twojego doświadczenia i kwalifikacji, które ocenimy na podstawie CV, a następnie podczas spotkania.

Dlatego zadbaj, by w Twoim CV znalazły się wszystkie informacje, które powiadomią nas o walorach Twojej kandydatury!

CV

List motywacyjny

Dodatkowe dokumenty

Prześlij nam swoją aplikację, nawet jeśli dzisiaj nie znalazłeś oferty dla siebie lub nie prowadzimy aktualnie rekrutacji.
Weźmiemy ją pod uwagę przy najbliższym procesie rekrutacyjnym zgodnym z Twoim profilem zawodowym.

Przesyłając aplikację nie zapomnij dodać w niej następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

CV