opinie
klientów

zobacz

"Musimy przyznać, że nie jest łatwo nas zadowolić w obsłudze logistycznej. Skala i dynamika naszego biznesu wysoko podnosi poprzeczkę i wymaga ciągłego, niezmiennie najwyższego poziomu serwisu. Aby śledzić sprawność operatora logistycznego poddajemy zresztą współpracę regularnym ocenom – tylko w ten sposób możemy być pewni, że serwis jest w sposób stały na oczekiwanym poziomie. KMC-Services zdecydowanie zdało egzamin jako obsługujący nas operator, co potwierdzają najwyższe oceny w naszym audycie. Pracując z nimi mamy dostęp do zawsze sprawnej floty realizującej trasy w dowolnym kierunku w Europie, zaangażowanego zespołu, bardzo pro-klienckiej postawy i umiejętności błyskawicznego reagowania na nasze potrzeby."

Wioletta SZMIGIEL, Transport Specialist i Bożena PILARSKA, Head of Purchasing Department

„Chcąc spełnić w 100 % wymagania naszych Klientów, co jest dla nas priorytetem, często musimy zmieniać nasze plany załadunkowe. Ma to niewątpliwe przełożenie na sam transport. Przesunięte w czasie  załadunki wiążą się z dłuższym oczekiwaniem przez przewoźnika. Ponad to, rodzaj produktów zlecanych do transportu wymusza na nas stały monitoring temperatury stosowanej w czasie transportu. Specyfika dostaw do klientów eksportowych jest bardzo różnorodna i często wymaga stałego nadzoru. Dlatego potrzebujemy partnera po stronie logistyki, który pomimo niełatwych warunków zapewni nam serwis na najwyższym poziomie i zawsze dojedzie na czas. Takim partnerem jest od lat KMC-Services.”

Marta Sroka, Kierownik Działu Obsługi Klienta i Logistyki

"Obsługując nas na wybranych kierunkach w transporcie drogowym KMC-Services spełnia wszelkie oczekiwania naszych klientów. Niejednokrotnie profesjonalna pomoc i wsparcie ułatwiło nam uniknięcie niepotrzebnych perturbacji i opóźnień. Nie bez znaczenia jest również fakt wysokiej kultury osobistej i zaangażowania całego zespołu firmy na czele z kierownictwem, co w znacznej mierze ułatwia współpracę."

Irena Thym, Kierownik Działu Importu i Eksportu, Henkel Polska S.A.

"Firma KMC-Services wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług, dużym zaangażowaniem i kompleksowym serwisem. Spełniają nasze wymagania, szczególnie pod względem sprawnej oraz terminowej realizacji usługi transportowej."

Wojciech Lewandowski, Purchasing & Logistics Manager, Huhtamaki Foodservice Poland sp. z o.o.

"KMC-Services posiada szeroką ofertę transportową i magazynowania, dzięki której realizuje dla nas przewozy drobnicowe jak i cało pojazdowe. (…) Stwierdzamy, że KMC-Services jest firmą rzetelną gwarantującą terminowość i jakość usług."

Edward Palka, Dyrektor ds. Administracyjnych i Finansowych i Ryszard Rozwadowski, Dyrektor ds. Produkcji, Saint-Gobain Velimat Polska sp. z o.o.

Podstawową rolą transportu jest dotrzeć do celu, w dobrym stanie i na czas.
My tę rolę rozwinęliśmy i wzbogaciliśmy o nowe wartości. Jakie?

 • Flota, z której korzystamy jest nie tylko zawsze sprawna technicznie, ale też spełnia wymogi niskiej emisji CO2 wg standardów EURO 5 i EURO 6.
  Jest to spójne z naszą polityką CSR, traktującą bardzo poważnie kwestie związane z dbaniem o środowisko.
 • Starannie selekcjonujemy kierowców, organizujemy dla nich kursy z Eco Drivingu.
 • Nasze usługi opieramy o sprawdzone firmy transportowe, z którymi pracujemy w sposób stały i na transparentnych zasadach.
 • Stawiamy na firmy transportowe o różnych specjalizacjach. Pozwala nam to maksymalizować zakres usług, oferować elastyczność obsługi i dedykowane rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Na czym bazuje realizacja naszych usług?

Rodzaje transportu:

 • Samochodowy – krajowy i międzynarodowy, w dowolnych kierunkach w Polsce i Europie
 • Morski i lotniczy – międzynarodowy, w dowolnych kierunkach na świecie,
  z punktem załadunku w Polsce
 • Intermodalny

Obsługiwane branże:

 • FMCG
 • Spożywcza
 • Opakowania
 • Meble i wyposażenie wnętrz
 • Automotive
 • Budowlana
 • Stalowa
 • Inne na życzenie

Zakres obsługi:

 • Kompletna obsługa spedycyjna
 • Organizacja transportu
 • Przygotowanie dokumentacji
 • Odprawy celne
 • Obsługa spedytora 24/7
 • Opieka dedykowanego opiekuna
 • Inne na życzenie

O jakości naszej usługi mówią osiągane przez nas wskaźniki:

0,03%

Reklamacje
(ilościowo)

Wskaźnik reklamacji przy ilości zleceń transportowych = 16 550.

 

Dlaczego warto przekazać nam obsługę transportową?

Wiemy jak dotrzeć do celu bezpiecznie i na określonych w umowie zasadach.

Podejmujemy się obsługi całości procesu transportowego i bierzemy zań odpowiedzialność.

Bazujemy na sprawdzonej flocie i selekcjonowanych, szkolonych kierowcach.

Mamy szerokie doświadczenie w dostawach do sieci handlowych i w ramach okien czasowych.

Powierzając nam obsługę transportu zyskasz bezpieczeństwo i czas, by zająć się innymi sprawami.

Zapisz się na bezpłatny audyt logistyczny

Wyrażam zgodę* firmie KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, na wprowadzenie moich danych do bazy klientów celem oferowania produktów i usług w ramach marketingu bezpośredniego. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania.
Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez e-mail
Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez sms lub telefonicznie)

* Pole obowiązkowe

Informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, RODO@kmc-services.com.pl, zwana dalej Spółką, która prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom,

3. Spółka pozyskała Pani/Pana dane osobowe bezpośrednio od Pani/Pana,

4. Posiada Pani/Pan prawo do:

- żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

- wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

- przenoszenia danych,

- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,

- wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych),

5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

6. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu złożenia przez Panią/Pana żądania usunięcia danych osobowych.