opinie
klientów

zobacz

"Z racji ciągłego rozwoju firmy Lajkonik - wiodącego producenta przekąsek słonych - projekt koncepcji dla nowego magazynu wysokiego składowania jest dla nas kolejnym dużym wyzwaniem. Znając wagę operacji logistycznych, które są niezbędnym "krwiobiegiem dla każdego serca, jakim jest produkcja" - zdecydowaliśmy się zaprosić doświadczoną w tego typu zadaniach firmę KMC-Services. Projekt był o tyle wymagający, że w krótkim czasie musieliśmy przeanalizować dużą ilość danych, zaplanować cykl warsztatów wraz z pracownikami, a także połączyć to z dostępnymi obecnie na rynku rozwiązaniami technologicznymi - całość w niespełna 2 miesiące. Dzięki elastycznemu podejściu, dużemu doświadczeniu i przywiązaniu do detali ekspertów KMC-Services udało nam się wspólnie wypracować koncepcję magazynu, które będzie służyła Lajkonikowi na długie lata."

Tomasz Skwarczyński, Head of Supply Chain and Procurement

„W ramach zrealizowanych prac przeprowadzono analizę i ocenę procesów związanych z kalkulacją wariantową dla nowo planowanych obiektów magazynowych. Przedstawione przez doradców firmy KMC-Services sp. z o.o. wyniki analizy pozwoliły na wskazanie kierunków i wyboru najlepszych rozwiązań dla firmy Animex. Przeprowadzona analiza została wykonana profesjonalnie i w sposób satysfakcjonujący, doradcy wykazywali wysoki poziom elastyczności i umiejętności współpracy oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z naszymi pracownikami, co zaowocowało sprawnym przebiegiem prowadzonych prac.”

Artur Stypułkowski, Dyrektor ds. optymalizacji procesu łańcucha dostaw

„Konsultanci KMC-Services, którzy partycypowali w projekcie byli bardzo profesjonalni, zaangażowani i mieli bardzo gruntowną wiedzę. Rozwiązania opracowane przez nich stanowią główny czynnik w osiąganiu efektywnego i nastawionego na oszczędności systemu rotacji palet. Bazując na naszej współpracy w tym i innych projektach możemy rekomendować KMC-Services jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w obszarze doradztwa logistycznego.”

Per-Anders Brattemo, Dyrektor Projektu, Alstom Power Szwecja

"Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę KMC-Services jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług doradztwa logistycznego. Od momentu nawiązania współpracy zlecenie było realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie KMC-Services w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma KMC-Services zapewniła szybki przepływ informacji, dzięki czemu realizacja poszczególnych etapów zlecenia była przez nas monitorowana. Ich usługi świadczone są przez doświadczonych specjalistów, zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych – cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych. Firma KMC-Services w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest elastyczność zaproponowanych rozwiązań oraz ich efektywność ekonomiczna." 

Stanisław Cyganek, Kierownik Spedycji

Procesy logistyczne w firmie wymagają regularnych optymalizacji.
Są strategicznym obszarem jej działalności i źródłem cennego czasu i kosztów, dzięki którym firma może budować swą przewagę konkurencyjną.

 • Planujesz nowe procesy logistyczne w Twojej firmie?
 • Zamierzasz uruchomić nowy magazyn?
 • Dotychczasowe rozwiązania transportowe są mało efektywne?
 • Twój magazyn generuje za duże koszty?
 • Szukasz nowych rozwiązań dla organizacji pracy magazynu?

Jeśli TAK – sięgnij po wsparcie ekspertów w ramach projektów doradztwa logistycznego.

Doradztwo logistyczne – co to takiego?

 • szczegółowy audyt aktualnego stanu procesów logistycznych funkcjonujących w firmie,
 • opracowanie gotowego przepisu na nowe, bardziej efektywne rozwiązania,
 • podzielenie się wiedzą specjalistów doświadczonych w poszczególnych obszarach,
 • wsparcie ekspertów we wdrożeniu nowych rozwiązań i pomiarze ich efektywności.

W KMC-Services realizujemy projekty doradcze dla firm z różnych branż i o zróżnicowanej skali biznesu.

Projektujemy procesy logistyczne w całości lub ich wybrane fragmenty.

Robimy to w taki sposób, by maksymalizowały realizację celów biznesowych klienta i jakości dostarczanej mu usługi, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów, czasu, zaangażowania pracowników, przestrzeni i co ważne – redukcji braków.

 

Nasze usługi doradcze 360° opierają się na:

 • Kompleksowym audycie, który przeprowadzamy w firmie klienta podczas każdego projektu,
 • Ścisłej współpracy z klientem podczas realizowania projektu, dogłębnego poznania specyfiki problemu, regularnych konsultacji z klientem, analizy różnorodnych rozwiązań i wyboru tych, które będą w danym przypadku optymalne,
 • Wiedzy i wieloletnim doświadczeniu zespołu ekspertów KMC-Services, wynikających z realizacji szeregu projektów dla naszych klientów i wieloletniego stażu pracy.

Wysoka skuteczność opracowanych przez nas rozwiązań poparta jest referencjami szeregu naszych klientów.

 

Zoptymalizuj procesy logistyczne w swojej firmie:

W oparciu o wiedzę naszych doświadczonych specjalistów.

Bazując na audycie wskazującym kluczowe obszary wymagające rozwiązań.

W nastawieniu na realizację postawionych, mierzalnych celów.

Z zastosowaniem szerokiego, otwartego spojrzenia na wyzwanie.

Z gwarancją efektywności popartą rekomendacjami klientów KMC-Services.

Zapisz się na bezpłatny audyt logistyczny

  Wyrażam zgodę* firmie KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, na wprowadzenie moich danych do bazy klientów celem oferowania produktów i usług w ramach marketingu bezpośredniego. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania.
  Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez e-mail
  Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez sms lub telefonicznie)

  * Pole obowiązkowe

  Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, RODO@kmc-services.com.pl, zwana dalej Spółką, która prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom,

  3. Spółka pozyskała Pani/Pana dane osobowe bezpośrednio od Pani/Pana,

  4. Posiada Pani/Pan prawo do:

  - żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

  - wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

  - przenoszenia danych,

  - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,

  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych),

  5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

  6. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu złożenia przez Panią/Pana żądania usunięcia danych osobowych.