opinie
klientów

zobacz

"Firma KMC-Services stanęła przed kilkoma istotnymi wyzwaniami. W krótkim czasie został stworzony zespół oraz zbudowano kompetencje w zakresie realizacji zamówień do klientów na polskim rynku. Wszystkie założone cele zostały osiągnięte przed wyznaczonym terminem. Podczas współpracy z KMC-Services w ramach opisanego projektu, na szczególne uznanie zasługuje duża elastyczność wobec nieprzewidzianych okoliczności i zorientowanie na wspólny cel ."

Krzysztof Hardek, Dyrektor ds. Logistyki, Royal Canin Dystrybucja

"KMC-Services oferuje kompleksowy serwis i wysoki standard usług w dziedzinie gospodarki magazynowej towarów oraz obrotu opakowaniami jednorazowymi i zwrotnymi. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary tej firmie, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Także jako dostawca usług doradztwa magazynowego KMC-Services pokazała się nam z jak najlepszej strony, realizując z powodzeniem w zakresie logistyki magazynowej projekty promocyjne firmy."

Cezary Pawłowski, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu, Felix Polska sp. z o.o.

"Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z dobrymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary firmie KMC-Services, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Jako dostawca usług spedycyjno – magazynowych firma pokazała nam się z jak najlepszej strony, zyskując miano zaufanego i solidnego partnera."

Małgorzata Rogowiec, Kierownik ds. Logistyki, IKEA Retail sp. z o.o.

"Usługi świadczone przez KMC-Services charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły, co pozwala na bezproblemową współpracę nawet przy dostawach wymagających zachowania zasad „just in time”. Jako dostawca usług magazynowych i transportowych KMC-Services pokazała nam się (…) z dobrej strony, zyskując miano solidnego partnera."

Leszek Brzyski, Dyrektor Naczelny, Nidec Motors & Actuators Poland sp. z o.o.

  logo

  Napisz do nas, aby otrzymać bezpłatną wycenę


  Wybierz liczbę magazynowanych palet

  Dalej

  * Pole obowiązkowe

  Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, RODO@kmc-services.com.pl, zwana dalej Spółką, która prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, Czytaj dalej...


  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom,

  3. Spółka pozyskała Pani/Pana dane osobowe bezpośrednio od Pani/Pana,

  4. Posiada Pani/Pan prawo do:

  - żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

  - wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

  - przenoszenia danych,

  - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,

  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych),

  5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

  6. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu złożenia przez Panią/Pana żądania usunięcia danych osobowych.

  Prawidłowa realizacja usług magazynowych podnoszących wartość (VAS) to proces, który w znacznym stopniu może usprawnić działalność Twojej firmy.

  Wiemy, że każda firma potrzebuje indywidualnego podejścia, w zależności od specyfiki prowadzonej działalności, rodzaju przechowywanych materiałów i wymagań klientów. Dotyczy to również usług magazynowych podnoszących wartość (VAS).

  Dlatego aby zaproponować usługi magazynowe skrojone dokładnie na miarę potrzeb Twojej firmy proponujemy BEZPŁATNY AUDYT LOGISTYCZNY.

  Dokładne poznanie mechanizmów działalności Twojej organizacji i jej celów pozwala na rekomendację dedykowanego pakietu usług.

  W ofercie usług podnoszących wartość (VAS) proponujemy:

  • dekompletację i kompletację,
  • demontaż i montaż,
  • pakowanie,
  • etykietowanie,
  • zarządzanie opakowaniami zwrotnymi,
  • wysyłki zbiorcze i detaliczne,
  • wysyłki kurierskie,
  • obsługa logistyczna sklepów internetowych,
  • zarządzanie zwrotami,
  • cross docking,
  • zapewnienie śluz sanitarnych,
  • pobieranie prób laboratoryjnych,
  • inne usługi logistyczne na życzenie.

  Wymienione powyżej usługi magazynowe to część naszych możliwości. Na życzenie jesteśmy w stanie zrealizować każdą dodatkową usługę magazynową na poziomie którego oczekuje od nas klient.

  Jak skorzystasz na współpracy z nami w zakresie usług magazynowych?

  Zaoferujemy Ci rozwiązania w oparciu o indywidualny audyt procesów w Twojej firmie.

  Zaprojektujemy procesy tak, by realizowały Twoje cele i optymalizowały koszty.

  Zapewnimy dostęp do standardowych usług magazynowych, jak i dedykowanych rozwiązań.

  Zdefiniowane procesy będziemy modyfikować stosownie do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

  Powierzając obsługę Twoich procesów w ręce naszych specjalistów zyskasz bezpieczeństwo i czas, by zająć się innymi sprawami.