opinie
klientów

zobacz

"Firma KMC-Services stanęła przed kilkoma istotnymi wyzwaniami. W krótkim czasie został stworzony zespół oraz zbudowano kompetencje w zakresie realizacji zamówień do klientów na polskim rynku. Wszystkie założone cele zostały osiągnięte przed wyznaczonym terminem. Podczas współpracy z KMC-Services w ramach opisanego projektu, na szczególne uznanie zasługuje duża elastyczność wobec nieprzewidzianych okoliczności i zorientowanie na wspólny cel ."

Krzysztof Hardek, Dyrektor ds. Logistyki, Royal Canin Dystrybucja

"KMC-Services oferuje kompleksowy serwis i wysoki standard usług w dziedzinie gospodarki magazynowej towarów oraz obrotu opakowaniami jednorazowymi i zwrotnymi. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary tej firmie, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Także jako dostawca usług doradztwa magazynowego KMC-Services pokazała się nam z jak najlepszej strony, realizując z powodzeniem w zakresie logistyki magazynowej projekty promocyjne firmy."

Cezary Pawłowski, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu, Felix Polska sp. z o.o.

"Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z dobrymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary firmie KMC-Services, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Jako dostawca usług spedycyjno – magazynowych firma pokazała nam się z jak najlepszej strony, zyskując miano zaufanego i solidnego partnera."

Małgorzata Rogowiec, Kierownik ds. Logistyki, IKEA Retail sp. z o.o.

"Usługi świadczone przez KMC-Services charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły, co pozwala na bezproblemową współpracę nawet przy dostawach wymagających zachowania zasad „just in time”. Jako dostawca usług magazynowych i transportowych KMC-Services pokazała nam się (…) z dobrej strony, zyskując miano solidnego partnera."

Leszek Brzyski, Dyrektor Naczelny, Nidec Motors & Actuators Poland sp. z o.o.

Nasza firma cały czas się rozwija i poszerza paletę świadczonych usług. Klienci cenią sobie kompleksową obsługę logistyczną, jaką zapewniamy. Magazynowanie towarów spożywczych to bardzo ważny kamień milowy w naszej działalności. Realizujemy obsługę logistyczną firm z branży spożywczej od wielu lat i z wieloma sukcesami. Wśród naszych klientów jest wiele znanych i poważanych firm i marek z tej branży.

Towary spożywcze wymagają bardzo odpowiedzialnego i profesjonalnego podejścia, gwarantującego właściwe warunki higieniczne, utrzymanie właściwej temperatury i wilgotności pomieszczenia a także dbałość o świeżość towarów. O to ostatnie, świeżość, dbamy kontrolując właściwy zakres temperatur i wilgotności – zarówno w halach magazynowych jak i w środkach transportu – oraz poprzez system wydań FIFO, stosowany w naszych magazynach. Dzięki temu wydajemy towary o jak najdłuższej dacie ważności gwarantując odbiorcom bezpieczeństwo ich zakupu. Oprócz przechowywania towarów i projektowania magazynu skrojonego na potrzeby klienta możemy również rozszerzyć współpracę o pełną paletę usług magazynowych podnoszących wartość – w tym konfekcjonowanie, insertowanie, pakowanie, metkowanie i przygotowanie do wysyłki. W trosce o dobro naszych klientów nieustannie dążymy do podnoszenia naszych standardów. Inwestujemy w nowoczesne systemy, które mają zapewnić lepszą funkcjonalność i przejrzystość procesów. Zatrudniamy ludzi z doświadczeniem, aby uniknąć pomyłek wynikających z niewiedzy.

Te wszystkie czynności sprawiają, że możemy dostarczać usługi logistyczne o coraz większej niezawodności. Współpraca z nami zaczyna się od audytu, który nierzadko wykonujemy bezpłatnie. Jest to wkład z naszej strony na dobry początek współpracy. Zależy nam, aby nasze rozwiązania były dla naszych klientów optymalne. Towary spożywcze wymagają szczególnej uwagi, gdyż ich jakość ma wpływ na zdrowie tysięcy ludzi. Dlatego magazyn musi zostać dobrze zaprojektowany, zarządzany, wyposażony we właściwą infrastrukturę i sprawdzony system, który będzie czuwał nad wszystkimi procesami a do tego we właściwy zespół ludzi, którzy będą rozumieć swoją odpowiedzialność za zadowolenie i zdrowie odbiorców przechowywanych towarów.