opinie
klientów

zobacz

„W ramach zrealizowanych prac przeprowadzono analizę i ocenę procesów związanych z kalkulacją wariantową dla nowo planowanych obiektów magazynowych. Przedstawione przez doradców firmy KMC-Services sp. z o.o. wyniki analizy pozwoliły na wskazanie kierunków i wyboru najlepszych rozwiązań dla firmy Animex. Przeprowadzona analiza została wykonana profesjonalnie i w sposób satysfakcjonujący, doradcy wykazywali wysoki poziom elastyczności i umiejętności współpracy oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z naszymi pracownikami, co zaowocowało sprawnym przebiegiem prowadzonych prac.”

Artur Stypułkowski, Dyrektor ds. optymalizacji procesu łańcucha dostaw

"Z racji ciągłego rozwoju firmy Lajkonik - wiodącego producenta przekąsek słonych - projekt koncepcji dla nowego magazynu wysokiego składowania jest dla nas kolejnym dużym wyzwaniem. Znając wagę operacji logistycznych, które są niezbędnym "krwiobiegiem dla każdego serca, jakim jest produkcja" - zdecydowaliśmy się zaprosić doświadczoną w tego typu zadaniach firmę KMC-Services. Projekt był o tyle wymagający, że w krótkim czasie musieliśmy przeanalizować dużą ilość danych, zaplanować cykl warsztatów wraz z pracownikami, a także połączyć to z dostępnymi obecnie na rynku rozwiązaniami technologicznymi - całość w niespełna 2 miesiące. Dzięki elastycznemu podejściu, dużemu doświadczeniu i przywiązaniu do detali ekspertów KMC-Services udało nam się wspólnie wypracować koncepcję magazynu, które będzie służyła Lajkonikowi na długie lata."  

Tomasz Skwarczyński, Head of Supply Chain and Procurement

  logo

  Napisz do nas, aby otrzymać bezpłatną wycenę


  Wybierz liczbę magazynowanych palet

  Dalej

  * Pole obowiązkowe

  Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, RODO@kmc-services.com.pl, zwana dalej Spółką, która prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, Czytaj dalej...


  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom,

  3. Spółka pozyskała Pani/Pana dane osobowe bezpośrednio od Pani/Pana,

  4. Posiada Pani/Pan prawo do:

  - żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

  - wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

  - przenoszenia danych,

  - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,

  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych),

  5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

  6. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu złożenia przez Panią/Pana żądania usunięcia danych osobowych.

  Planujesz budowę lub przebudowę magazynu?
  Chcesz, by został on zoptymalizowany tak jak to tylko możliwe?
  Oczekujesz, by przyszłe procesy w magazynie przynosiły jak największą efektywność?
  Nie wiesz, jak optymalnie przygotować tę inwestycję, opracować projekt magazynu, wybrać podwykonawcę?

  Pomożemy Ci w kompleksowy sposób przygotować proces i wybrać wykonawcę.

  Co więcej – zaprojektujemy Twój przyszły magazyn z myślą o przyszłych procesach i zaproponujemy wykonawcę, który go potem zbuduje.

  Współpracujemy z developerami i firmami budowlanymi, które specjalizują się w projektowaniu i budowie magazynów – zarówno w systemie BTS jak i BTO. Do każdego projektu zapraszamy takiego partnera, którego kompetencje, lokalizacja oraz zrealizowane obiekty najlepiej odpowiadają planowanej inwestycji.

  Zanim jednak rozpocznie się etap projektowania bryły magazynu proponujemy zaprojektowanie sposobu funkcjonowania oraz procesów w przyszłym magazynie tak, aby przyszły budynek dostosował się w optymalny sposób do procesów, a nie odwrotnie. Dlaczego to ważne? Przypadki wielu firm pokazują, iż zaprojektowanie i zbudowanie bryły magazynu przed zaprojektowaniem procesów prowadzi do strat – efektywności magazynu bądź finansowych.
  Te pierwsze wynikają z konieczności dopasowania procesów do istniejącej bryły magazynu, te drugie – z konieczności przebudowy i czasu straconego na jej przebieg.

  Proponujemy zatem:

  Zaprojektowanie kompletu procesów w przyszłym magazynie.

  Zaprojektowanie infrastruktury (regały, antresole, wózki itp.) w przyszłym magazynie.

  Zaprojektowanie bryły magazynu spełniającej wymogi procesów i budżetu.

  Pomoc w zakupie działki pod budowę.

  Budowę obiektów magazynowych jako BTS lub BTO.

  Pomoc w całym procesie wyboru wykonawcy.

  Bieżące doradztwo logistyczne.

  Czy nasze usługi są bezpieczne?

  Przekonali się o tym nasi klienci, dla których realizujemy obiekty magazynowe w różnych punktach Polski. Projektujemy w oparciu o doświadczenia własne oraz naszych klientów – wszystkie oparte nie tylko na teorii ale też na praktyce. Referencje potwierdzające naszą skuteczność w zakresie projektowania i budowy magazynów przedstawiamy na żądanie. Opinie naszych klientów potwierdzające jakość obsługi w pozostałych obszarach znajdziesz tutaj.