opinie
klientów

zobacz

"Firma KMC-Services stanęła przed kilkoma istotnymi wyzwaniami. W krótkim czasie został stworzony zespół oraz zbudowano kompetencje w zakresie realizacji zamówień do klientów na polskim rynku. Wszystkie założone cele zostały osiągnięte przed wyznaczonym terminem. Podczas współpracy z KMC-Services w ramach opisanego projektu, na szczególne uznanie zasługuje duża elastyczność wobec nieprzewidzianych okoliczności i zorientowanie na wspólny cel ."

Krzysztof Hardek, Dyrektor ds. Logistyki, Royal Canin Dystrybucja

"KMC-Services oferuje kompleksowy serwis i wysoki standard usług w dziedzinie gospodarki magazynowej towarów oraz obrotu opakowaniami jednorazowymi i zwrotnymi. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary tej firmie, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Także jako dostawca usług doradztwa magazynowego KMC-Services pokazała się nam z jak najlepszej strony, realizując z powodzeniem w zakresie logistyki magazynowej projekty promocyjne firmy."

Cezary Pawłowski, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu, Felix Polska sp. z o.o.

"Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z dobrymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary firmie KMC-Services, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Jako dostawca usług spedycyjno – magazynowych firma pokazała nam się z jak najlepszej strony, zyskując miano zaufanego i solidnego partnera."

Małgorzata Rogowiec, Kierownik ds. Logistyki, IKEA Retail sp. z o.o.

"Usługi świadczone przez KMC-Services charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły, co pozwala na bezproblemową współpracę nawet przy dostawach wymagających zachowania zasad „just in time”. Jako dostawca usług magazynowych i transportowych KMC-Services pokazała nam się (…) z dobrej strony, zyskując miano solidnego partnera."

Leszek Brzyski, Dyrektor Naczelny, Nidec Motors & Actuators Poland sp. z o.o.

Oferujemy obsługę logistyki magazynowej wykonywaną w obiektach klientów.

Usługa polega na oddelegowaniu zespołu pracowników wykonujących zadania operacyjne w obiekcie będącym własnością klienta.
Zakres obejmuje pełny proces operacyjny od rozładunku poprzez kontrolę jakości, składowanie towarów, kompletację, pakowanie, zabezpieczanie, wydanie towaru, zasilaniu produkcji, transport aż po zarzadzanie magazynem logistycznym włącznie.

Zapewniamy sprzęt niezbędny do wykonywania umowy. Usługa obsługi logistycznej może być wykonywana w dowolnym obiekcie na terenie całej Polski. Współprace realizujemy w oparciu o krótko i długoterminowe kontrakty.

Procesy są wykonywane zgodnie z wypracowana pomiędzy klientem a KMC Services indywidualną procedurą operacyjną.
Korzyścią tego rozwiązania jest przekazanie logistyki magazynowej w ręce eksperta, który przede wszystkim zadba o optymalne i sprawne procesy oraz zapewni doświadczonych pracowników.