KMC-Services sp. z o.o. – polska firma logistyczna z Krakowa

 

Od 20 lat dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi logistyczne, w oparciu o indywidualnie tworzone dla nich oferty i pakiety usług.

Dziś jest to 6 obszarów usług: magazynowanie, usługi podnoszące wartość VAS, transport, doradztwo logistyczne, obsługa budowy magazynów BTS oraz e-commerce.

Jesteśmy firmą polską – dzięki temu doskonale rozumiemy specyfikę rodzimego rynku, lokalne uwarunkowania oraz wyzwania, przed jakimi stają firmy w Polsce.

Jesteśmy firmą rodzinną – dzięki temu decyzje podejmujemy sprawnie i z poszanowaniem interesów naszych partnerów.

Jesteśmy firmą średniej wielkości – wystarczająco dużą, by realizować duże, odpowiedzialne projekty, a wystarczająco małą, by każdemu partnerowi poświęcać uwagę i otaczać go doskonałą, spersonalizowaną opieką.

Stawiamy na najwyższą jakość – pracujemy zgodnie z wymogami norm ISO 9001:2015, HACCP, IFS Logistics i BRC oraz ISO 22301.

Oferujemy magazyny klasy A+, flotę spełniającą wymogi norm EURO 5 i EURO 6, doświadczony i zmotywowany zespół, którego niektórzy członkowie pracują dla firmy nawet od ponad 10 lat. Starannie dobieramy dostawców sprzętu i usług – wybieramy tych niezawodnych.

Cenimy indywidualność naszych klientów – dlatego zadajemy pytania i uważnie słuchamy odpowiedzi. Modelujemy zakres i obszary współpracy nie tylko na etapie opracowywania oferty, ale jeśli zajdzie potrzeba, także każdego dnia współpracy.

Dbamy o naszych partnerów w każdym momencie współpracy – chcemy by od zaakceptowania naszej oferty ich zadowolenie z jej realizacji wrastało na każdym kolejnym etapie. By to osiągnąć zapewniamy dedykowanego opiekuna, kontakt do spedytora 24/7 oraz opiekę całego zespołu, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Dotrzymujemy słowa – nasze oferty budujemy tak, by gwarantowały utrzymanie w przyszłości obiecanego, wysokiego poziomu serwisu.

 

Poszukujesz partnera w logistyce?

Nasi specjaliści, bazując na wieloletnim doświadczeniu, zapewnią Ci kompleksowe wsparcie.

Doradzimy Ci jak zoptymalizować koszty i struktury związane z logistyką w Twojej firmie.

Wskażemy najbardziej korzystne formy magazynowania i usług magazynowych, które usprawnią procesy w Twoje firmie.

Zaplanujemy i zrealizujemy transport, dając Ci poczucie bezpieczeństwa, którego w tych obszarach najbardziej potrzebujesz.

Specjalistyczne doradztwo

Audyt i staranna analiza danych przez naszych ekspertów pozwolą na dobór najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy

Projektowanie i budowa magazynów BTS

Pomożemy Ci zaprojektować, zbudować i wyposażyć optymalny magazyn własny – od A do Z.

Magazynowanie klasy A +

Standardy są dla nas najważniejsze, możesz być spokojny o wszystko, co nam powierzasz.

Usługi magazynowe

Powiedz, jakiej usługi potrzebujesz - my stworzymy ją dla Ciebie.

Niezawodny transport

Nasze usługi transportowe są dla Ciebie bezpiecznym rozwiązaniem, potwierdzają to nasi klienci.

Zapisz się na bezpłatny audyt logistyczny

  Wyrażam zgodę* firmie KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, na wprowadzenie moich danych do bazy klientów celem oferowania produktów i usług w ramach marketingu bezpośredniego. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania.
  Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez e-mail
  Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez sms lub telefonicznie)

  * Pole obowiązkowe

  Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, RODO@kmc-services.com.pl, zwana dalej Spółką, która prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom,

  3. Spółka pozyskała Pani/Pana dane osobowe bezpośrednio od Pani/Pana,

  4. Posiada Pani/Pan prawo do:

  - żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

  - wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

  - przenoszenia danych,

  - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,

  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych),

  5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

  6. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu złożenia przez Panią/Pana żądania usunięcia danych osobowych.