opinie
klientów

zobacz

"Firma KMC-Services stanęła przed kilkoma istotnymi wyzwaniami. W krótkim czasie został stworzony zespół oraz zbudowano kompetencje w zakresie realizacji zamówień do klientów na polskim rynku. Wszystkie założone cele zostały osiągnięte przed wyznaczonym terminem. Podczas współpracy z KMC-Services w ramach opisanego projektu, na szczególne uznanie zasługuje duża elastyczność wobec nieprzewidzianych okoliczności i zorientowanie na wspólny cel ."

Krzysztof Hardek, Dyrektor ds. Logistyki, Royal Canin Dystrybucja

"KMC-Services oferuje kompleksowy serwis i wysoki standard usług w dziedzinie gospodarki magazynowej towarów oraz obrotu opakowaniami jednorazowymi i zwrotnymi. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary tej firmie, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Także jako dostawca usług doradztwa magazynowego KMC-Services pokazała się nam z jak najlepszej strony, realizując z powodzeniem w zakresie logistyki magazynowej projekty promocyjne firmy."

Cezary Pawłowski, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu, Felix Polska sp. z o.o.

"Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z dobrymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary firmie KMC-Services, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Jako dostawca usług spedycyjno – magazynowych firma pokazała nam się z jak najlepszej strony, zyskując miano zaufanego i solidnego partnera."

Małgorzata Rogowiec, Kierownik ds. Logistyki, IKEA Retail sp. z o.o.

"Usługi świadczone przez KMC-Services charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły, co pozwala na bezproblemową współpracę nawet przy dostawach wymagających zachowania zasad „just in time”. Jako dostawca usług magazynowych i transportowych KMC-Services pokazała nam się (…) z dobrej strony, zyskując miano solidnego partnera."

Leszek Brzyski, Dyrektor Naczelny, Nidec Motors & Actuators Poland sp. z o.o.

KMC Services oferuje prowadzenie (wynajęcie) zewnętrznego magazynu we własnych obiektach dla klientów produkcyjnych i handlowych. Obecnie oferujemy 25 000 miejsc paletowych w magazynach klasy A zlokalizowanych w Modlniczce/ Krakowa.

W ramach długoterminowego kontraktu jesteśmy otwarci na uruchomienie obiektu w innych lokalizacjach na terenie Krakowa lub Polski. Zapewniamy nowoczesny magazyn, doświadczony zespół pracowników magazynowych, logistyki i BOK, sprzęt oraz narzędzia niezbędne do wykonywania usług magazynowych..

Magazyny są wyposażone w regały wysokiego składu, nowoczesną flotę wózków systemowych, system informatyczny WMS, monitoring CCTV oraz niezbędne narzędzia. Oferujemy integrację z systemami informatycznymi lub pracę w systemach klientów.

Zakres naszych usług magazynowych obejmuje pełny proces logistyczny od transportu poprzez rozładunek towaru, kontrolę jakości, składowanie, kompletację towaru, pakowanie, zabezpieczeni, załadunek i transport. Realizujemy również szereg indywidualnie ustalonych usług na życzenie klienta jak pobieranie prób laboratoryjnych czy obsługę zwrotów. Nasi pracownicy obsługuję towary od najmniejszej sztuki poprzez masową obsługę pełno paletową. Jednocześnie obsłużymy wiele kanałów dystrybucji: e-commerce, tradycyjny i nowoczesny.

Zaletą rozwiązania jest to, że klient ponosi tylko koszt rozliczenia za każdą wykonaną operację przez KMC Services nie ponosząc comiesięcznych kosztów stałych.