opinie
klientów

zobacz

"Firma KMC-Services stanęła przed kilkoma istotnymi wyzwaniami. W krótkim czasie został stworzony zespół oraz zbudowano kompetencje w zakresie realizacji zamówień do klientów na polskim rynku. Wszystkie założone cele zostały osiągnięte przed wyznaczonym terminem. Podczas współpracy z KMC-Services w ramach opisanego projektu, na szczególne uznanie zasługuje duża elastyczność wobec nieprzewidzianych okoliczności i zorientowanie na wspólny cel ."

Krzysztof Hardek, Dyrektor ds. Logistyki, Royal Canin Dystrybucja

"KMC-Services oferuje kompleksowy serwis i wysoki standard usług w dziedzinie gospodarki magazynowej towarów oraz obrotu opakowaniami jednorazowymi i zwrotnymi. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary tej firmie, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Także jako dostawca usług doradztwa magazynowego KMC-Services pokazała się nam z jak najlepszej strony, realizując z powodzeniem w zakresie logistyki magazynowej projekty promocyjne firmy."

Cezary Pawłowski, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu, Felix Polska sp. z o.o.

"Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z dobrymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary firmie KMC-Services, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Jako dostawca usług spedycyjno – magazynowych firma pokazała nam się z jak najlepszej strony, zyskując miano zaufanego i solidnego partnera."

Małgorzata Rogowiec, Kierownik ds. Logistyki, IKEA Retail sp. z o.o.

"Usługi świadczone przez KMC-Services charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły, co pozwala na bezproblemową współpracę nawet przy dostawach wymagających zachowania zasad „just in time”. Jako dostawca usług magazynowych i transportowych KMC-Services pokazała nam się (…) z dobrej strony, zyskując miano solidnego partnera."

Leszek Brzyski, Dyrektor Naczelny, Nidec Motors & Actuators Poland sp. z o.o.

Projektując dla naszych klientów procesy magazynowe bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty niezbędne dla zapewnienia oferty doskonałej.

 • Oferujemy magazyny klasy A+, które są gwarancją najwyższych standardów magazynowania. Inne klasy magazynów – oferujemy na życzenie.
 • Wybieramy lokalizacje usprawniające procesy transportu zarówno krajowego jak i zagranicznego.
 • Aktualnie oferujemy magazyny klasy A+ zlokalizowane bezpośrednio przy autostradzie A4 i przy lotnisku Kraków-Balice, w Modlniczce k. Krakowa.
  To zaledwie 12 km do ścisłego centrum Krakowa, 150 km do południowej granicy kraju i centralne ułożenie względem wschodniej i zachodniej granicy Polski.
 • Nasze magazyny znajdują się pod nadzorem Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Krakowie oraz Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Krakowie – to gwarancja najwyższych standardów higienicznych.
 • Na życzenie klientów otwieramy magazyny w innych lokalizacjach i w innych standardach, zgodnych z oczekiwaniami klienta. Mamy w tym szerokie doświadczenie.
 • Zapewniamy sprawny transport do i z magazynów, w tym także transport wahadłowy.
 • Zapewniamy szeroką paletę usług magazynowych podnoszących wartość Value Added Services – tych standardowych, jak i tych szytych na miarę.
 • Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo składowanego towaru, kompleksową obsługę wydań i najwyższą jakość procesów.
  Mierzymy je na bieżąco poprzez uznane wskaźniki: OTIF (On Time In Full) oraz wskaźnik reklamacji.

Powiedz nam, jakiego magazynu poszukujesz i w jakiej lokalizacji – stworzymy go dla Ciebie.

Podejmij decyzję o współpracy opierając się na faktach:

 • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu dążeniu do rozwoju, stosujemy w naszych magazynach najnowsze rozwiązania,
  m.in. wąskie korytarze, wózki z pętlą indukcyjną i oświetlenie energooszczędne LED idealnie wpisujące się w naszą strategię CSR.
 • Wysoką jakość naszych usług potwierdzają wysokie wskaźniki, gwarantujące bezpieczeństwo powierzonego towaru i procesów:

99,36%

OTIF
(On Time In Full)
wskaźniki osiągane są przy średniej ilości składowanych palet = 22 700 i ilości przeładunków = 1 200 000.

0,67%

Reklamacje
(ilościowo)
 • Wśród naszych klientów znajdują się firmy z różnych sektorów, m.in. branży spożywczej, opakowań, automotive, meblarskiej i budowlanej –  zobacz ich referencje.

Sprawdź: Magazynowanie Produktów Spożywczych

Co otrzymujesz dzięki korzystaniu z naszych powierzchni magazynowych?

Usługę magazynowania w dowolnym punkcie w Polsce i poza nią.

Doskonałą lokalizację magazynów i kompleksowy transport.

Wysokie standardy gwarantowane przez powierzchnie magazynowe klasy nawet A+.

Ofertę usług magazynowych podnoszących wartość szytą na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Opiekę dedykowanego opiekuna.

Zapisz się na bezpłatny audyt logistyczny

Wyrażam zgodę* firmie KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, na wprowadzenie moich danych do bazy klientów celem oferowania produktów i usług w ramach marketingu bezpośredniego. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania.
Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez e-mail
Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez sms lub telefonicznie)

* Pole obowiązkowe

Informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, RODO@kmc-services.com.pl, zwana dalej Spółką, która prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom,

3. Spółka pozyskała Pani/Pana dane osobowe bezpośrednio od Pani/Pana,

4. Posiada Pani/Pan prawo do:

- żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

- wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

- przenoszenia danych,

- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,

- wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych),

5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

6. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu złożenia przez Panią/Pana żądania usunięcia danych osobowych.