opinie
klientów

zobacz

"Firma KMC-Services stanęła przed kilkoma istotnymi wyzwaniami. W krótkim czasie został stworzony zespół oraz zbudowano kompetencje w zakresie realizacji zamówień do klientów na polskim rynku. Wszystkie założone cele zostały osiągnięte przed wyznaczonym terminem. Podczas współpracy z KMC-Services w ramach opisanego projektu, na szczególne uznanie zasługuje duża elastyczność wobec nieprzewidzianych okoliczności i zorientowanie na wspólny cel ."

Krzysztof Hardek, Dyrektor ds. Logistyki, Royal Canin Dystrybucja

"KMC-Services oferuje kompleksowy serwis i wysoki standard usług w dziedzinie gospodarki magazynowej towarów oraz obrotu opakowaniami jednorazowymi i zwrotnymi. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary tej firmie, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Także jako dostawca usług doradztwa magazynowego KMC-Services pokazała się nam z jak najlepszej strony, realizując z powodzeniem w zakresie logistyki magazynowej projekty promocyjne firmy."

Cezary Pawłowski, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu, Felix Polska sp. z o.o.

"Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z dobrymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary firmie KMC-Services, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Jako dostawca usług spedycyjno – magazynowych firma pokazała nam się z jak najlepszej strony, zyskując miano zaufanego i solidnego partnera."

Małgorzata Rogowiec, Kierownik ds. Logistyki, IKEA Retail sp. z o.o.

"Usługi świadczone przez KMC-Services charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły, co pozwala na bezproblemową współpracę nawet przy dostawach wymagających zachowania zasad „just in time”. Jako dostawca usług magazynowych i transportowych KMC-Services pokazała nam się (…) z dobrej strony, zyskując miano solidnego partnera."

Leszek Brzyski, Dyrektor Naczelny, Nidec Motors & Actuators Poland sp. z o.o.

Nowoczesna logistyka magazynowa to mechanizm oferujący znacznie więcej niż samo przechowywanie towarów.

To elastyczny system łączący Transport – Magazynowanie – Dystrybucje w proces dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów, połączony z pakietem licznym usług dodanych (VAS).

 

Specyfikacja magazynu:

 

 • Platforma logistyczna w Łodzi to obiekt klasy A
 • Magazyn położony jest w odległości 2 km od wjazdu nr 22 na autostradę A1
 • Do autostrady A2 dzieli nas 20 km, a do drogi S8 tylko 15 km
 • Powierzchnia magazynu ponad 10.000 m2, pojemność 14.000 palet
 • Siatka słupów 12×24, z posadzką o nośności 5t
 • Obiekt objęty całodobową ochroną i monitoringiem
 • 3 terminale kontenerowe w odległości 5 km od magazynu

 

Oferujemy:

 

 • Składowanie krótko i długo terminowe
 • Przyjmowanie, wydawanie towarów
 • Rozładunek i załadunek kontenerów morskich, kolejowych
 • Formowanie i rozformowanie jednostek ładunkowych
 • Kompletacje przesyłek według zamówień klienta
 • Etykietowanie
 • Sortowanie
 • Pakowanie
 • Przeładunki
 • Gospodarkę paletami

 

Zapewniamy wgląd do rzeczywistych stanów magazynowych przez wykorzystanie profesjonalnego narzędzia WMS.

Wykonujemy usługi magazynowe z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz jakości.

Przeprowadzimy liczne operacje dodatkowe, które odciążą Twój łańcuch dostaw, optymalizując przy tym koszty transportu i skupiając wszystko w centrum Polski.

 

Wśród naszych klientów znajdują się firmy z różnych sektorów, m.in. branży spożywczej, opakowań, automotive, meblarskiej i budowlanej – zobacz ich referencje.

Sprawdź: Magazynowanie Produktów Spożywczych

Co otrzymujesz dzięki korzystaniu z naszych usług i powierzchni magazynowych?

Usługę magazynowania w dowolnym punkcie w Polsce i poza nią.

Doskonałą lokalizację magazynów i kompleksowy transport.

Wysokie standardy gwarantowane przez powierzchnie magazynowe klasy nawet A+.

Ofertę usług magazynowych podnoszących wartość szytą na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Opiekę dedykowanego opiekuna.

Zapisz się na bezpłatny audyt logistyczny

  Wyrażam zgodę* firmie KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, na wprowadzenie moich danych do bazy klientów celem oferowania produktów i usług w ramach marketingu bezpośredniego. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo ich poprawiania.
  Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez e-mail
  Wyrażam zgodę* na przekazywanie mi informacji handlowych przez KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego (wyraź zgodę, byśmy mogli skontaktować się z Tobą poprzez sms lub telefonicznie)

  * Pole obowiązkowe

  Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMC Services Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Balickiej 56, 30-149 Kraków, RODO@kmc-services.com.pl, zwana dalej Spółką, która prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom,

  3. Spółka pozyskała Pani/Pana dane osobowe bezpośrednio od Pani/Pana,

  4. Posiada Pani/Pan prawo do:

  - żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

  - wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,

  - przenoszenia danych,

  - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,

  - wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych),

  5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

  6. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu złożenia przez Panią/Pana żądania usunięcia danych osobowych.