Od 15 lat dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi logistyczne, w oparciu o indywidualnie tworzone dla nich oferty i pakiety usług.

Jesteśmy firmą polską – dzięki czemu doskonale rozumiemy specyfikę rodzimego rynku, lokalne uwarunkowania oraz wyzwania, przed jakimi stają firmy w Polsce.

Jesteśmy firmą rodzinną – dzięki temu decyzje podejmujemy sprawnie i z poszanowaniem interesów naszych partnerów.

Jesteśmy firmą średniej wielkości – wystarczająco dużą, by realizować duże, odpowiedzialne projekty i obsługiwać ambitnych partnerów, a wystarczająco małą, by każdemu partnerowi poświęcać uwagę i otaczać go doskonałą, spersonalizowaną opieką.

Stawiamy na najwyższą jakość – pracujemy zgodnie z wymogami norm ISO 9001:2008 oraz HACCP. Oferujemy magazyny klasy A, flotę spełniającą wymogi norm EURO 5 i EURO 6, doświadczony i zmotywowany zespół, którego niektórzy członkowie pracują dla firmy nawet od 10 lat. Starannie dobieramy dostawców sprzętu i usług – wybieramy tych niezawodnych.

Cenimy indywidualność naszych klientów – dlatego zadajemy pytania i uważnie słuchamy odpowiedzi. Modelujemy zakres i obszary współpracy nie tylko na etapie opracowywania oferty, ale jeśli zajdzie potrzeba, także każdego dnia współpracy.

Dbamy o naszych partnerów w każdym momencie współpracy – chcemy by od zaakceptowania naszej oferty ich zadowolenie z jej realizacji wrastało na każdym kolejnym etapie. By to osiągnąć zapewniamy dedykowanego opiekuna, kontakt do spedytora 24/7 oraz opiekę całego zespołu, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Dotrzymujemy słowa – nasze oferty budujemy tak, by gwarantowały utrzymanie w przyszłości obiecanego, wysokiego poziomu serwisu.

 

 

Poszukujesz partnera w logistyce?

Nasi specjaliści, bazując na wieloletnim doświadczeniu, zapewnią Ci kompleksowe wsparcie. Doradzimy Ci jak zoptymalizować koszty i struktury związane z logistyką w Twojej firmie. Wskażemy najbardziej korzystne formy magazynowania i usług magazynowych, które usprawnią procesy w Twoje firmie. Zaplanujemy i zrealizujemy transport, dając Ci poczucie bezpieczeństwa, którego w tych obszarach najbardziej potrzebujesz.

Specjalistyczne doradztwo

Audyt i konsultacje naszych ekspertów pozwolą na wybór najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy.

Magazynowanie klasy A

Standardy są dla nas najważniejsze, możesz być spokojny o wszystko, co nam powierzasz.

Usługi magazynowe

Powiedz, jakiej usługi potrzebujesz - my stworzymy ją dla Ciebie.

Niezawodny transport

Nasze usługi transportowe są dla Ciebie bezpiecznym rozwiązaniem, potwierdzają to nasi klienci.

Kompleksowość rozwiązań

Odpowiedzialność za wszystkie procesy logistyczne może być po naszej stronie.

Zapisz się na bezpłatny audyt logistyczny