opinie
klientów

zobacz

"KMC-Services oferuje kompleksowy serwis i wysoki standard usług w dziedzinie gospodarki magazynowej towarów oraz obrotu opakowaniami jednorazowymi i zwrotnymi. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary tej firmie, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Także jako dostawca usług doradztwa magazynowego KMC-Services pokazała się nam z jak najlepszej strony, realizując z powodzeniem w zakresie logistyki magazynowej projekty promocyjne firmy."

Cezary Pawłowski, Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu, Felix Polska sp. z o.o.

"Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z dobrymi rozwiązaniami technicznymi i organizacyjnymi oraz zaangażowaniu kadry pracowniczej bez obaw powierzamy nasze towary firmie KMC-Services, mając zawsze pewność szybkiej i sprawnej obsługi. Jako dostawca usług spedycyjno – magazynowych firma pokazała nam się z jak najlepszej strony, zyskując miano zaufanego i solidnego partnera."

Małgorzata Rogowiec, Kierownik ds. Logistyki, IKEA Retail sp. z o.o.

"Usługi świadczone przez KMC-Services charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły, co pozwala na bezproblemową współpracę nawet przy dostawach wymagających zachowania zasad „just in time”. Jako dostawca usług magazynowych i transportowych KMC-Services pokazała nam się (…) z dobrej strony, zyskując miano solidnego partnera."

Leszek Brzyski, Dyrektor Naczelny, Nidec Motors & Actuators Poland sp. z o.o.

Projektując dla naszych klientów procesy magazynowe bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty niezbędne dla zapewnienia oferty doskonałej.

Powiedz nam, jakiego magazynu poszukujesz i w jakiej lokalizacji – stworzymy go dla Ciebie.

Podejmij decyzję o współpracy opierając się na faktach:

Co otrzymujesz dzięki korzystaniu z naszych powierzchni magazynowych?

Usługę magazynowania w dowolnym punkcie w Polsce i poza nią.

Doskonałą lokalizację magazynów i kompleksowy transport.

Wysokie standardy gwarantowane przez powierzchnie magazynowe klasy nawet A+.

Ofertę usług magazynowych podnoszących wartość szytą na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Opiekę dedykowanego opiekuna.

Zapisz się na bezpłatny audyt logistyczny